Opiekunowie poszczególnych lat:

FARMACJA

I rok – dr hab. n. farm. prof. uczelni Izabela Grzegorczyk-Karolak
Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej
e-mail: izabela.grzegorczyk@umed.lodz.pl
Dyżur: wtorki godz. 9:30-11:30

II rok – dr n. farm. Agnieszka Jeleń
Zakład Biochemii Farmaceutycznej i Diagnostyki Molekularnej
e-mail: agnieszka.jelen@umed.lodz.pl
Dyżur: po wcześniejszym kontakcie mailowym

III rok – dr n. farm. Sławomira Nowak
Zakład Farmakognozji
e-mail: slawomira.nowak@umed.lodz.pl
Dyżur: czwartki godz. 13:30-15:30

IV rok – dr n. farm. Dariusz Andrzejczak
Zakład Farmakodynamiki
e-mail: dariusz.andrzejczak@umed.lodz.pl
Dyżur: po wcześniejszym kontakcie mailowym

V rok – dr hab. n. farm. prof. uczelni Elżbieta Bruchajzer
Zakład Toksykologii
e-mail: elzbieta.bruchajzer@umed.lodz.pl

ANALITYKA MEDYCZNA

I rok – dr hab. n. farm. prof. uczelni Przemysław Sitarek
Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej
e-mail: przemyslaw.sitarek@umed.lodz.pl
Dyżur: czwartki godz. 10:00-12:00

II rok – dr n. farm. Wojciech Pająk
Zakład Chemii Analitycznej
e-mail: wojciech.pajak@umed.lodz.pl

III rok – dr n. med. Łukasz Kraszula
Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej
e-mail: lukasz.kraszula@umed.lodz.pl
Dyżur: po wcześniejszym kontakcie mailowym

IV rok – dr hab. n. farm. Marzenna Nasiadek
Zakład Toksykologii
e-mail: marzenna.nasiadek@umed.lodz.pl
Dyżur: poniedziałki godz. 12:00-14:00

V rok – dr n. med. Katarzyna Szwabe
Zakład  Diagnostyki Laboratoryjnej i Biochemii Klinicznej
e-mail: katarzyna.szwabe@umed.lodz.pl
Dyżur: środy godz. 10:00-12:00

KOSMETOLOGIA

Studia I stopnia:

I rok – dr n. tech. Mirella Batory
Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
e-mail: mirella.batory@umed.lodz.pl
Dyżur: poniedziałki godz. 12:00-13:30

II rok – mgr Barbara Algiert-Zielińska
Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
e-mail: barbara.algiert@umed.lodz.pl

III rok – dr n.farm. Anna Kołodziejczak
Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
e-mail: anna.kolodziejczak@umed.lodz.pl

Studia II stopnia:

I rok – dr n. med. Anna Erkiert-Polguj
Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
e-mail: anna.erkiert-polguj@umed.lodz.pl

II rok – dr n. med. Anna Erkiert-Polguj
Zakład Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
e-mail: anna.erkiert-polguj@umed.lodz.pl