Strona główna  |  Konferencja „Diagnosta laboratoryjny we współczesnym świecie”

Konferencja „Diagnosta laboratoryjny we współczesnym świecie”

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które okaże się nie tylko inspirującą podróżą po świecie diagnostyki laboratoryjnej, ale również niezastąpioną okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności zawodowych. Już 6 kwietnia 2024 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym w Łodzi odbędzie się Konferencja pod hasłem „Diagnosta laboratoryjny we współczesnym świecie”.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie niesamowite możliwości zawodowe czekają na diagnostów laboratoryjnych w dzisiejszym świecie? Nadal uważasz, że ścieżka zawodowa diagnosty laboratoryjnego jest ograniczona do laboratorium?

To właśnie na tym wydarzeniu poznasz najnowsze trendy i perspektywy rozwoju w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. W trakcie Konferencji nasi Goście opowiedzą o swoich doświadczeniach, które pozwolą Ci spojrzeć na swój zawód z zupełnie nowej perspektywy. Więcej szczegółów na temat naszych Prelegentów już wkrótce.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już teraz zapisz się i zapewnij sobie udział w wydarzeniu, które może zmienić Twoje spojrzenie na pracę zawodową oraz otworzyć przed Tobą nowe możliwości kariery.

Do zobaczenia na Konferencji „Diagnosta laboratoryjny we współczesnym świecie”!

Link do zapisów dla członków STDL UMED Łódź: https://forms.gle/u1mvHmF8rKb3LTf2A

Link do zapisów dla członków STDL z innych uczelni niż UMED Łódź: https://forms.gle/5qyVCn4r8ZzG2P5y8